reklam

ılgaz esnaf

istanbul esnaf

ankara esnaf

Bugun...
07-09-2018 17:23:00 büyüt küçült

O OKUL AVRUPA'DA ÜLKEMİZİ VE ILGAZ'IMIZI TEMSİL ETTİ

O OKUL AVRUPA'DA ÜLKEMİZİ VE ILGAZ'IMIZI TEMSİL ETTİ 15 gün boyunca Avrupa'da Ilgaz'ı temsil ettiler.
reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu öğretmen ve öğrencileri yaptıkları proje ile Erasmus kapsamında 2 hafta Avrupa mutfaklarında staj çalışmalarına katılarak ülkemizi ve ilçemizi temsil ettiler.

 

Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında “Gıda Güvenliği ve Hijyen için Avrupa Mutfaklarına Giriyoruz.” isimli proje kabul edilmiştir. Proje kapsamında 1 öğretmen 7 öğrenci 17-31 Mart 2018 tarihleri arasında Macaristan/Budapeşte’de VIMOSZ Turisztikai és Vendéglátó Munkaadók Országos Szövetsége’de, 1 öğretmen 7 öğrenci 18-31 Mart 2018 tarihleri arasında İsveç/Stockholm’de Restaurang M5’te staj çalışmalarına katılmıştır. Elde ettikleri bilgi birikim ve deneyimleri ülkemizde diğer meslek grupları ve kurum kuruluşlarla paylaşacaklardır.

 

Yapılan bu proje çalışması ilçemiz ve şehrimizde yapılacak olan diğer Avrupa Birliği projelerini teşvik edecektir.

 

Emeklerinden dolayı proje yürütücüsü Yusuf Can ARI ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni Evren GÜNERİ'ye Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Meliha ÖZÇAMKAN'a ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 


Bu haber 2209 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI