reklam

ılgaz esnaf

istanbul esnaf

ankara esnaf

Bugun...
19-01-2015 21:17:00 büyüt küçült

ORTA İLÇESİNE MÜJDE FİLİZ'DEN

ORTA İLÇESİNE MÜJDE FİLİZ'DEN MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN FİLİZ ORTA DERNEKLER BİRLİĞİ GENEL KURULUNDA MÜJDEYİ VERDİ.
reklam

            Sultan gazi Belediyesi Kültür Merkezi Konferans salonunda yapılan Orta Dernekler Birliği Genel Kuruluna; Çankırı Milletvekili Hüseyin FİLİZ, Belediye başkanı İrfan DİNÇ, Sultan gazi Belediye Başkanı Cahit ALTUNAY, Sultan gazi AK pati İlçe başkanı Suzan Civan DAĞLAR, Çandef genel başkanı Zekeriya AÇIKGÖZ, Vakıf başkanı Sami SOYDAL, Çerkeş belediye Başkanı Hasan SOPACI, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz ONAY, Orta dernekler Birliği Başkanı ve Orta ilçe belde ve köy derneklerinin başkanları ve vatandaşlar katıldı.


            Milletvekili Filiz: Geçmişte bazı olumsuzluklar yaşandı ama onlar geride kaldı. Bundan sonra bu can bu bedende olduğu sürece ve sizde bu azim olduğu sürece Orta İlçemize Organize sanayini getireceğiz.Bizim amacımız bağcıyı dövmek değil, bağcıya destek vererek hep beraber üzüm yemektir.Bana yatırım yapmak isteyen hemşerilerimizin dosyalarını getirin, yarından tezi yok girişimlerimizi başlalatalım diyerek konuşmalarına son verdi.


            Mehmet Güneş Kongrenin ardından teşekkür konuşması sonucu 50 yatırımcı dosyasını Milletvekilimiz Hüseyin FİLİZ’e teslim etti.

 

 


Bu haber 1509 defa okunmuştur.
haber arşivi